Abuz de încredere la Ceanu Mare!

access_time 11 decembrie 2017

Eroare în baza de date WordPress: [Duplicate entry '8388607' for key 1]
INSERT INTO wp_pvc_daily (time, postnum, postcount) VALUES ('2018-11-21', '57520', 1)

La data de 08.12.2017, în jurul orei 17:06, un bărbat de 24 ani, din comuna Ceanu Mare, jud. Cluj, a

ANAF si IGPR au inaugurat, ieri, seria actiunilor comune de control în domeniul transportului public de persoane

access_time 7 iulie 2017

Agenția Națională de Administrare Fiscală, prin Direcția Generală Antifraudă Fiscală, și Direcția Rutieră din cadrul Inspectoratului General al Poliției Române

Şedinţă de consiliu la Câmpia Turzii

access_time 24 august 2015

Aleșii locali din Câmpia Turzii se vor întruni, joi 27 august, în cadrul unei ședinţe ordinare a Consiliului local. Întrunirea va

Articol

Fotbal liga a III-a, seria a V-a: Arieșul Turda – a treia victorie consecutivă

access_time 28 mai 2014 chat_bubble_outline 0 comentarii

Unirea Dej – Arieșul Turda 0 – 2 (0 – 2)

Formația turdeană a câștigat cu 2 – 0 partida cu Unirea Dej, disputată marți, 27 mai, în deplasare. Elevii lui Adrian Matei au deschis scorul în minutul 3 al partidei, prin golul marcat de Balmoș. După alte 28 de minute de joc, Ionescu a stabilit scorul final de 2 – 0, în paguba echipei gazde (minutul 31).

Arieșul: Vaida – Ionescu, Popa (Lupșan), Tarcea, Cordoș, Șeuca, Sabou, Boroștean, Muntean (David), Tilincă (Pușcaș), Balmoș (Abel).

Astfel, echipa turdeană își păstrează locul trei în clasamentul play-out-ului ligii a III-a, seria a V-a, cu 22 de puncte, la câte un punct  diferență de locul 2 și locul 4, respectiv de Sănătatea Cluj și de FC Zalău. În cea de a IX-a etapă, Arieșul joacă cu Sănătatea Cluj. Partida se va desfășura vineri, 30 mai, de la ora 18, pe terenul central al Complexului Sportiv Municipal Turda.