Articole care merită citite
Lucian Nemeş, schimbat datorită gafelor administrative şi politice (video)

access_time 11 decembrie 2013

Eroare în baza de date WordPress: [Duplicate entry '8388607' for key 1]
INSERT INTO wp_pvc_daily (time, postnum, postcount) VALUES ('2018-12-12', '11964', 1)

  În 5 august 2013, Primarul Municipiului Turda a lansat o scrisoare deschisă în care, pe un ton caustic îi

IPJ zice: Scade criminalitatea! Tu ce părere ai?!

access_time 30 iulie 2017

INSERT INTO wp_pvc_daily (time, postnum, postcount) VALUES ('2018-12-12', '54352', 1)

Activitatea desfăşurată de Inspectoratul de Poliţie Judeţean Cluj în primele 6 luni ale anului 2017 s-a axat, în principal, pe realizarea

EON GAZ s-a ales cu o amendă de 10.000 de lei după ce a spart neautorizat asfaltul Turzii

access_time 29 mai 2013

INSERT INTO wp_pvc_daily (time, postnum, postcount) VALUES ('2018-12-12', '6932', 1)

     Eon Gaz va primi  mâine o amendă maximă de 10.000 de lei din partea Poliţiei Locale Turda pentru

Articol

Hotel din Cluj-Napoca angajează personal pentru mai multe poziţii vacante

access_time 4 decembrie 2018 chat_bubble_outline 0 comentarii

INSERT INTO wp_pvc_daily (time, postnum, postcount) VALUES ('2018-12-12', '65756', 1)

Deschis din primăvara anului 2012, hotelul de 4 stele este situate pe axa principală de intrare în Cluj-Napoca, la mică distanţă de centru.

Posturi vacante:
Bellboy (Lucrători Concierge Hotel)
Principalele responsabilităţi:
• Întâmpină, conform standardelor hotelului, în mod amabil şi profesionist, oaspeţii pentru cazare
• Primeşte şi ajută oaspeţii la transportarea bagajelor din/în cameră şi parchează maşinile în parcarea subterană
• Se informează permanent asupra acţiunilor şi activităţilor ce au loc în hotel pentru a informa turiştii în legătură cu evenimentele care se desfăşoară
• Rezolvă prompt şi discret diverse situaţii particulare sau reclamaţii ale clienţilor
• Efectuează diferite comisioane
Cerinţe:
• Persoană serioasă, responsabilă, comunicativă
• Permis de conducere cat. B
• Atenţie distributivă
• Abilitatea de a organiza şi a identifica activităţile prioritare
• Cunoaşterea limbii engleze, nivel conversaţional
Program: 12/24, 12/48
Beneficii:
• Contract de muncă pe perioadă determinată
• Bonuri de masă
• Decontare transport
Contact:
Persoanele interesate pot solicita informaţii suplimentare de la:
Centrul de Consiliere pentru Ocuparea Forţei de Muncă
CP 401131, Turda, jud. Cluj, str. Libertăţii nr. 2-4
Tel/fax: 0264-317164 Mobil: 0749-242012 E-mail: [email protected]
Program cu publicul: Luni – Joi: 9.00-15.00 Vineri : 9.00-13.00

805 Vizualizări totale, no views today

Comentarii Facebook