Articole care merită citite
Campanie caritabilă la UNTOLD

access_time 1 august 2017

Untold și Bursa de Fericire construiesc primele două camere sterile din Cluj-Napoca, la Spitalul Clinic de Urgență pentru Copii, pentru

Decor feeric după aprinderea iluminatului festiv la Câmpia Turzii (foto)

access_time 6 decembrie 2014

Atmosferă de basm, sâmbătă 6 decembrie, la Câmpia Turzii. Autorităţile locale au organizat, de Moş Nicolae, ceremonia de aprindere a

PNL Turda şi-a desemnat „finaliştii” pentru primărie

access_time 7 iulie 2015

Membrii organizaţiei turdene a „noului PNL” vor avea de ales între Cristian Felezeu şi Bogdan Bulgaria, candidatul cu care formaţiunea

Articol

Locuri de muncă la Sonaca Aerospace: 12 posturi de Montator Structuri Avioane (transport asigurat!)

access_time 13 aprilie 2018 chat_bubble_outline 0 comentarii

Compania Sonaca Aerospace Transilvania se afla in plin proces de crestere a capacitatatii de productie si este in cautarea a 12 colegi noi pentru postul Montator Structuri Avioane.

Oferta noastra:

  • Formare profesionala la locul de munca;
  • Conditii moderne de lucru cu echipamente de ultima generatie;
  • Stabilitate (contract de munca nedeterminat);
  • Cresteri salariale periodice in functie de performanta;
  • Tichete de masa (15 lei);
  • Asigurare medicala.
  • Transport asigurat (Turda, Campia Turzii, Viisoara, Luna, Badeni, Plaiesti, Moldovenesti, Mihai Viteazul);
  • Lucru in 2 schimburi (de Luni pana Vineri);

Cautam colegi care sa indeplineasca urmatoarele cerinte si responsabilitati:

  • Sa efectueze operatii mecanice de zencuire, nituire, frezare si chituire
  • Sa respecte instructiunile de asamblare prin interpretarea unui desen tehnic
  • Sa  detina experienta anterioara in productie (constituie un avantaj, dar nu este obligatorie).

Daca cele de mai sus nu coincid cu profilul tau profesional, dar:

  • Esti o peroasa cu simtul raspunderii dezvoltat
  • Iti doresti un loc de munca stabil
  • Dedicarea ta este constanta si iti doresti sa inveti lucruri noi

Atunci cautam si colegi fara experienta in aria celor mentionate mai sus, insa cu dorinta de formare si perfectionare continua;

Date de contact:

[email protected]

Telefon: 0372 703 603

5,426 Vizualizări totale, 3 Vizualizări azi

Comentarii Facebook