Articole care merită citite
Spectacolul de operă „NABUCCO” se va juca pe scena Teatrului „Aureliu Manea” Turda

access_time 21 martie 2018

Vă invităm la spectacolul de operă NABUCCO, ce i-a asigurat un succes răsunător compozitorului Giuseppe Verdi încă de la premiera

Noi oportunități de angajare la Turda

access_time 19 martie 2019

Eckerle Automotive din Cluj-Napoca organizează interviu Miercuri, 20 martie 2019 ora 11.00 la sediul Centrului de Consiliere pentru Ocuparea Forţei

Aviatorii de la Luna, după 10 ani în NATO

access_time 21 octombrie 2014

Anul acesta s-au împlinit 10 ani de când România a aderat cu drepturi depline la Organizația Tratatului Atlanticului de Nord

Sanex angajează tineri care dețin cunoștințe de mecanică

access_time 28 ianuarie 2017 chat_bubble_outline 0 comentarii

sanex (1)Companie producătoare de plăci ceramice, cu o tradiție de peste 45 de ani pe piață, angajează tineri absolvenți – profil mecanic, electric sau electrotehnic – cu și fără experiență.
Responsabilități:

– mentenanță, reglaje și supravegherea liniilor de producție.

Beneficii:
– pachet salarial competitiv;
– bonuri de masă;
– diferite bonusuri – care se vor discuta în cadrul interviului;
– transport asigurat.
Persoanele interesate sunt rugate să ne trimită un CV pe adresa de e-mail:

[email protected]

Comentarii Facebook